Jesteś tutaj: edukacjabezbarier.pl > Studia > STUDIA PRZYSZŁOŚCI
Post Icon

STUDIA PRZYSZŁOŚCI

Tradycyjne kierunki takie jak socjologia, politologia czy pedagogika nie są poszukiwane na dzisiejszym rynku pracy. STUDIA PRZYSZŁOŚCI Warto wybierać takie kierunki, na które jest zapotrzebowanie by w przyszłości znaleźć dobrze płatną i satysfakcjonującą pracę.
Na najlepsze perspektywy zatrudnienia mogą liczyć absolwenci kierunków technicznych i ścisłych, bowiem to oni najszybciej znajdują pracę, a ich pensja wynosi od 3 do 5 tys.
Równie dobrze radzą sobie absolwenci politechnik, a szczególnie kierunków takich jak mechanika, elektronika, automatyka, budownictwo czy informatyka. STUDIA PRZYSZŁOŚCI Często zdarza się, że nie szukają oni pracy – to pracodawcy znajdują ich.
W przypadku nauk humanistycznych, problemów ze znalezieniem pracy nie powinni mieć absolwenci filologii czeskiej i szwedzkiej, kulturoznawstwa, lingwistyki czy muzykologii.
STUDIA PRZYSZŁOŚCI W związku ze starzejącym się i coraz bardziej zamożnym społeczeństwem poszukiwani będą pracownicy z usługach związanych z kosmetyką, zdrowiem i żywieniem. Źródło: http://apedukacjabiurokarier.pl/

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.