Jesteś tutaj: edukacjabezbarier.pl > Przedszkole > DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLA
Post Icon

DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLA

Wato już od małego wpajać dzieciom jak ważna w dzisiejszym świecie jest umiejętność komunikacji. DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLA Dzięki dwujęzycznym przedszkolom jest ono w stanie ją rozwijać, a jednocześnie bawić się, poznawać nowych kolegów i spędzać miło czas.
Podstawowym zadaniem tego typu placówki jest zapewnienie dobrej zabawy, nauczenie dziecka samodzielności, umiejętności dzielenia się, pracowania w grupie. Dopiero w drugiej kolejności jest nabywanie pewnych umiejętności językowych, zachęcenie do nauki obcych słówek i zwrotów oraz poznania kultury i tradycji kraju, którego języka się uczy.
DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLA Aby posłać dziecko do przedszkola językowego musi ono opanować podstawowe zasady i płynnie posługiwać się językiem polskim. Jest ono idealnym rozwiązaniem dla dzieci z rodzin, w których rodzice mają różne narodowości. To także doskonałe miejsce, w którym kształtuje się osobowość młodego człowieka. DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLA Uczy się o mieszkańcach z innych krajów, mających odrębne wyznania, inny kolor skóry, tolerować ich odmienności i stawać się świadomym, młodym człowiekiem.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.